Aktualności

Nowości Bellfire

autor:

view-bell-room-divider-medi.jpgpin
Zobacz całą galerię
Do gamy kominków gazowych marki Bellfires firma Tapis dołączyła trzy nowości. Kominek Derby pochodzi z rodziny kominków z zamkniętą komorą spalania. Ten system nie wymaga ramy maskującej, dzięki czemu mamy tylko szkło i piękną wizję płomieni. Kominek równie dobrze prezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, jak i w stylowych, klasycznych kominkach typu portal.
Kolejne wkłady to dwa modele "półwyspowe" - model View Room Divider Medium i View Room Divider Large. Piękny, trójstronny kominek jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których możemy cieszyć się widokiem ognia z każdej strony, doskonały do dzielenia pomieszczeń na osobne strefy. W standardzie kominki mają wygodny pilot zdalnego sterowania. 
Najkrótsza charakterystyka kominków gazowych Bellfires to - minimalistyczne, z dużą ilością szkła, niewiele stali, odnajdujące się w każdym wnętrzu. Dzięki niezwykle szerokiej gamie indywidualnych możliwości konfiguracji kominka (różne ramki, wnętrza i dekoracje paleniska) mamy pewność, że możemy stworzyć w swoim domu wyjątkowego, ciepłego, oświetlonego płomieniami prawdziwego ognia miejsca wypoczynku.
Nowości Bellfirepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek