Aktualności

Nowości Kokoszka - Lotz

autor:

ceramiczne.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Kokoszka - Lotz Kominki i Piece wzbogaciła ofertę produkowanych przez siebie wkładów kominkowych / piecowych o nową linię ceramiczno-akumulacyjnych palenisk o nazwie Certus.
Korpus wkładu (paleniska) wykonany jest z zapraw szamotowych o bardzo dużej pojemności cieplnej (dużej możliwości akumulacji ciepła), komora spalania wyłożona jest płytami szamotowymi lub cegłą szamotową. Tak skonstruowane palenisko w połączeniu z frontem z podwójną szybą oraz automatyką procesów spalania, gwarantuje wysokotemperaturowe, czyste spalanie drewna, zapewniając wysoką sprawność wkładu i zawsze czystą szybę.
Konstrukcja wkładu umożliwia podłączenie powietrza do spalania z zewnątrz budynku bezpośrednio do paleniska, dzięki czemu wkład może być montowany w domach z systemem rekuperacji powietrza.
Ze względu na swoją wagę, wkład dostarczany jest w elementach. Modułowa konstrukcja wkładu zapewnia jego prosty i szybki montaż (bez konieczności posiadania wiedzy z zakresu budowy palenisk ceramicznych).
Wkład może być użyty jako palenisko przy budowie ciepłych kominków z DGP oraz pieców kaflowych z systemem akumulacji ciepła w kanałach akumulacyjno - dymowych KAD, pozyskujących ciepło z gazów spalinowych. Więcej informacji na stronie kokoszka-lotz.pl.

Nowości Kokoszka - Lotzpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek