Aktualności

Nowości Optiflame

autor:

kendal_optiflame.jpgpin
Zobacz całą galerię
W ofercie firmy Glen Dimplex znalazły się nowe kominki elektryczne z realistycznym efektem płomienia Optiflame: Dante, Vienna oraz Kendal. Są to modele imponujących rozmiarów, wytworne, eleganckie i kunsztownie wykonane, które wpiszą się w wystrój przestronnych bibliotek, eleganckich salonów i przytulnych sypialni.
Każdy z kominków wyposażony został w największy w ofercie firmy Glen Dimplex, 32-calowy wkład kominkowy, który zakupić można również jako osobny produkt. 
Wszystkie nowe modele mają również termowentylator o mocy 1,6 kW, dzięki któremu można swobodnie uruchomić funkcję grzania z możliwością regulacji jego natężenia za pomocą pilota zdalnego sterowania. Natomiast w czasie letnich miesięcy możemy wyłączyć funkcję grzewczą i korzystać jedynie z efektu płomienia.
Zainteresowanych kosztem eksploatacji z pewnością ucieszy fakt, iż pobór energii przez efekt optyczny wynosi 300 W, co daje około 18 gr/h. Ukłonem w stronę alergików jest dodatkowa funkcja, w którą wyposażone zostały kominki, a mianowicie możliwość oczyszczania powietrza z alergenów, zanieczyszczeń i pyłków. Funkcja Sleep (ustawienie automatycznego czasu wyłączenia) dodatkowo wpływa na komfort użytkowania. Więcej na optiflame.com.pl.

Nowości Optiflamepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek