Aktualności

Nowy Festiwal Wnętrz w Krakowie

autor:

Nowy Festiwal Wnętrz w Krakowie stawia na młodych polskich projektantów i polski design.
festiwal_wnetrz_032.jpgpin
Zobacz całą galerię
Już 15 i 16 czerwca odbędzie się Festiwal Wnętrz. Impreza powraca do Krakowa, by pokazać, że każdy z nas może mieszkać w pięknych wnętrzach.

W tym roku wraz z Festiwalem startuje nowe wydarzenie - wystawa młodych polskich projektantów - "polski design.." Będzie to pierwsze tego typu spotkanie z obszaru architektury wnętrz w Krakowie. Jak podkreślają organizatorzy, oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka, ale dostęp do niej wciąż mocno ograniczony. I dodają, że coraz częściej osoby, które urządzają swoje mieszkanie poszukują niestandardowych i innowacyjnych rozwiązań, rzeczy, za którymi stoją konkretne historie i idee. Czyli jednym słowem poszukują dobrze zaprojektowanych produktów. I na nowym Festiwalu Wnętrz będą mieli okazję je znaleźć.

Młody polski design będą mocno wspierać także ekspozycje czołowych polskich producentów mebli, oświetlenia, podłóg czy płytek, które zaprezentują swoje najnowsze kolekcje.

Każdy z uczestników będzie miał też okazję skorzystać z porad architektów wnętrz oraz wziąć udział w szeregu otwartych paneli konferencyjnych. Organizatorzy zapowiadają burzliwe dyskusje o polskim designie oraz panel pod hasłem - Nie bój się architekta!, podczas którego dowiemy się jak współpracować z projektantami i, przede wszystkim, dlaczego ta współpraca się opłaca!

Dla najmłodszych uczestników Festiwalu Wnętrz stworzona zostanie strefa warsztatowa, która ma na celu budować u dzieci zrozumienie dla architektury i designu, a może nawet kogoś zarazi pasją projektowania na miarę następcy Philippe Starck'a.

Więcej informacji i zgłoszenia na virtus.com.pl oraz na facebook.com/festiwal.wnetrz lub facebook.com/virtus.studio
Nowy Festiwal Wnętrz w Krakowiepin
Nowy Festiwal Wnętrz w Krakowiepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek