Aktualności

Nowy termin targów BUDMA 2016!

autor:

Znamy termin przyszłorocznego spotkania branży budowlanej w Poznaniu! Kolejna, jubileuszowa odsłona Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, odbędzie się od 2 do 5 lutego 2016 roku, pod hasłem INSPIRACJE - WIEDZA - BIZNES.
budma2.jpgpin
Zobacz całą galerię
Znamy termin przyszłorocznego spotkania branży budowlanej w Poznaniu! Kolejna, jubileuszowa odsłona Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, odbędzie się od 2 do 5 lutego 2016 roku, pod hasłem INSPIRACJE - WIEDZA - BIZNES.
Wcześniejsze rozpoczęcie jednych z najważniejszych targów w naszym kraju, skierowanych do branży budowlanej, z całą pewnością pozwoli na zapoznanie się z ofertą producentów i dystrybutorów jeszcze w okresie poprzedzającym rozpoczęcie prac remontowych i budowlanych. Jak co roku będzie można liczyć na prezentację szerokiej gamy nowości rynkowych.
Kontynuować będziemy też Klub Premier BUDMA, a więc prezentację produktów, które zostaną wprowadzone na rynek podczas lub krótko po targach BUDMA. Odwiedzając targi będziemy mieć zatem okazję do zakupu i zastosowania nowych rozwiązań i technologii zdecydowanie szybciej niż konkurencja.
BUDMA 2016 będzie również miejscem wymiany doświadczeń, pozyskania specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkań, podtrzymywania doskonałych relacji z klientami i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Doskonałą okazją do tych ostatnich będzie uczestnictwo m. in. w programie HOSTED BUYERS, dzięki któremu w Poznaniu kolejny raz pojawią się przedstawiciele największych grup zakupowych z całego świata. Przygotowywanych jest również szereg projektów, dzięki którym będzie można zaprezentować swoje propozycje produktowe i ofertę ścisłej grupie zwiedzających. Tu warto podkreślić "odświeżoną" w przyszłym roku formułę projektu Strada di Architettura.
Planowane jest także poszerzenie oferty Strefy Testów, dzięki której w łatwy sposób będzie można zaprezentować najważniejsze cechy produktu i najlepsze sposoby jego stosowania. Oczywiście nie zabraknie takich atrakcji jak spotkania z gwiazdą światowej architektury, możliwości udziału w wielu konferencjach, debatach i seminariach z udziałem autorytetów branży budowlanej, czy też możliwości podziwiania najlepszych specjalistów w naszym kraju (i nie tylko) podczas pokazów, turniejów i mistrzostw. Warto zatem już dzisiaj zapisać datę 2 - 5 luty 2016r. w kalendarzu obowiązkowych wydarzeń, na których po prostu trzeba być.
W tym samym czasie, w Poznaniu, będziemy mieli okazję podziwiać najnowsze propozycje branży kominkowej. Jak co dwa lata jeden z pawilonów wystawienniczych MTP zapłonie żywym ogniem, prezentując w niecodzienny i efektowny sposób pełnię możliwości branży podczas Targów Branży Kominkowej - KOMINKI. Szczegółowych informacji na temat przyszłorocznej edycji targów BUDMA, a także możliwości udziału, zarówno w samych targach jak i wydarzeniach towarzyszących, uzyskamy u organizatorów targów. www.budma.pl.
Nowy termin targów BUDMA 2016!pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek