Aktualności

Nowy Verus od Kokoszka - Lotz

autor:

verus-450x625.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Kokoszka - Lotz - producent wkładów kominkowych - wzbogaciła swoją ofertę o kolejny model kominka z płaszczem wodnym z serii Verus.
Nowy Verus 450x620 podobnie, jak wszystkie produkowane przez firmę wkłady kominkowe, ma wyłożoną szamotem komorę spalania oraz dużą, podwójną szybę. Automatyka procesów spalania, stanowiąca standardowe wyposażenia wkładu, gwarantuje optymalne wykorzystanie drewna, zapewnia wysoką sprawność urządzenia oraz efekt zawsze czystej szyby. Automatyka steruje także pracą pompy wody. Zamontowanie w płaszczu wodnym wężownicy schładzającej (opcja), umożliwia wpięcie wkładu do instalacji C.O. pracującej w układzie zamkniętym. Konstrukcja wkładu pozwala na podłączenie powietrza do spalania z zewnątrz budynku bezpośrednio z paleniskiem, dzięki czemu możliwy jest montaż wkładu w domach wyposażonych w centrale rekuperacyjne.
Verus 450x620 może być użyty także, jako wkład grzewczy w piecach akumulacyjnych budowanych w połączeniu z techniką wodną, gdyż gazy spalinowe wychodzące z paleniska, zanim trafią do komina, dodatkowo mogą być skierowane do kanałów akumulacyjno - dymowych.
Nowy Verus od Kokoszka - Lotzpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek