Aktualności

Nowy wkład kominkowy Fire Line Automatic

autor:

Fire Line Automatic to najnowsza propozycja Planiki przygotowana głownie dla architektów i dekoratorów wnętrz. Fire Line Automatic (FLA) to wkład kominkowy z długą linia ognia, który nadaje się do zamontowania zarówno we wnęce ściennej jak i w meblu jako kominek wolnostojący.
firelineauto3.jpgpin
Zobacz całą galerię
Fire Line Automatic to całkowicie bezpieczny, spełniający amerykańskie normy UL biokominek sterowany za pomocą pilota. Elektroniczny panel wyświetla komunikaty pozwalające na bezbłędny odczyt trybu pracy, a liczne czujniki (wstrząsów, przechyleń, CO2) czuwają nad bezpiecznym spalaniem.
Przełomowa technologia zastosowana we FLA pozwala na spalanie podgrzanych oparów, a nie samego paliwa. Wyeliminowanie bezpośredniego kontaktu między płomieniem a paliwem znacząco wpływa na czas palenia oraz daje większą kontrolę nad wysokością płomieni. 
Fire Line Automatic można aranżować w każdym niemal pomieszczeniu; jedynym warunkiem jest odpowiednia wielkość wnętrza. Standardowa długość płomienia wynosi 800 mm, ale na życzenie klienta istnieje możliwość dostosowania długości nawet do 2 m. Wiecej informacji na stronie planikafires.com. 

Nowy wkład kominkowy Fire Line Automaticpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek