Aktualności

Nowy wkład Kratki.pl

autor:

mark_aranzacja.jpgpin
Zobacz całą galerię
Mark to pierwszy w naszej ofercie kominek z podwójnym systemem otwierania drzwi. Oprócz tradycyjnego, lewostronnego otwierania komory palenia, wkład wyposażony jest w system ?lift up?. Oznacza to, że jego drzwiczki otwierane są do góry. 
Mark to palenisko w układzie poziomym, wykonane ze stali kotłowej 4 mm. Dodatkowo komora spalania wyłożona jest szamotem, który kumuluje ciepło oraz podwyższa temperaturę spalania. Wkład osiąga moc 14 kW. Wyposażony jest we wbudowany dolot powietrza z możliwością ręcznej regulacji oraz nóżki do poziomowania. Wysoka sprawność kominka, ponad 70%, osiągana jest dzięki połączeniu komory spalania wyłożonej szamotem ze stalowym korpusem.
Mark wyposażony jest także w innowacyjny system czystej szyby. Na szybę działają dwa strumienie powietrza (dolny i górny), które owiewając wewnętrzną powierzchnię szyby, znacznie ograniczają jej zabrudzenia. Wkład jest w pełni uszczelniony, dzięki czemu, praca kominka kontrolowana jest jedynie poprzez regulację ilości dostarczanego powietrza, dlatego wkład nie wymaga instalowania szybra. Wymiary frontu to wys. 625 i szer. 789 mm.

Nowy wkład Kratki.plpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek