Aktualności

OPERACJA di QUADRO

autor:

Historia poznańskiej architektury zawisła na włosku i właśnie Ty z Twoim zespołem masz szansę zapobiec wielkiemu nieszczęściu!!!
screenshot_2.jpgpin
Zobacz całą galerię
Okazuje się, że naukowcy z poznańskiego Instytutu Badań nad Czasoprzestrzenią
im. A. Einsteina dokonali przełomowego okrycia i posiedli umiejętność znaną dotąd tylko z filmów science-fiction - opracowali generator zakrzywień czasoprzestrzeni. Niestety pierwsza, testowa, podróż w czasie okazała się niezwykle brzemienną w skutki...
Problem w tym, że podczas testowania urządzenia przenieśli się do Poznania z połowy XVII w. (chcieli bowiem zobaczyć poznański ratusz przed słynną renesansową przebudową).
Podziwiając gmach napotkali południowo wyglądającego mężczyznę i nieopatrznie wdali się z nim w rozmowę. Dowiedziawszy się, że właśnie otrzymał propozycję pracy dla wiedeńskiego dworu gratulowali mu wspominając przy tym, że za kilka wieków też wielu będzie wybierać zachód.
Pech chciał, że owym mężczyzną był sam Jan Baptysta Quadro. Rozmowa sprawiła, że podjął on decyzję odrzucenia zamówienia przebudowy poznańskiego ratusza i wyjazdu za granicę. Efekt jest taki, że jeśli nie uda się odwrócić sytuacji Poznań jaki znamy może całkowicie przestać istnieć!
Czasu jest mało, ale na szczęście jest szansa - można wykorzystać efekt tzw. bezwładności czasoprzestrzennej, skorzystać z wehikułu i wysłać (zanim zmiany okażą się nieodwracalne) misję ratunkową, której uczestnicy spowodują zmianę decyzji mistrza.
Tak zaczyna się... OPERACJA di QUADRO
Wejdź do gry i uratuj Poznań przed architektoniczną zagładą!
W grze biorą udział zespoły 3-5 osobowe. Jeśli nie masz zespołu - nie przejmuj się - zostaniesz dołączony do innych "wolnych strzelców" i razem utworzycie zespół. Wystarczy zgłosić zespół drogą mailową: violetta.pastwa@mtp.pl i odebrać e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia.
Zgłoszenia można dokonać również pod nr tel. 61 869 2687
Już wkrótce przed tobą wyjątkowa misja! Może to właśnie to Ty uratujesz Poznań i perłę jego architektury?
Operacja di Quadro, środa, 3 lutego, godz. 19.00.
OPERACJA di QUADROpin
OPERACJA di QUADROpin
OPERACJA di QUADROpin
OPERACJA di QUADROpin
OPERACJA di QUADROpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek