Aktualności

Patio Kratki.pl

autor:

PATIO to propozycja dla miłośników spędzania długich wieczorów na świeżym powietrzu. Ten ogrzewacz gazowy to jednak nie tylko gwarancja ciepła w chłodne letnie noce. To także spektakularna wizja ognia widoczna z czterech stron urządzenia.
kraft_d5zs3382.jpgpin
Zobacz całą galerię
Dzięki funkcji grzewczej i wyjątkowemu designowi, PATIO sprawdzi się w każdym miejscu. W domach jednorodzinnych może być znakomitą ozdobą ogrodu lub tarasu,
w restauracjach i hotelach może stanowić natomiast uzupełnienie przestrzeni jadalnej czy wypoczynkowej. W każdym z tych miejsc stanie się punktem, wokół którego będą gromadzili się mieszkańcy i goście, zarówno wiosną, latem, jak i jesienią. 
PATIO jest zasilany płynnym gazem z butli ukrytej w obudowie. Osłonięte szkłem płomienie można podziwiać pod pełną kontrolą – szyby z ceramiki żaroodpornej. Górna obudowa i specjalny czujnik termopary chroni przed wiatrem i zaprószeniem ognia, a dolna zamykana komora jest zabezpieczona przed dziećmi i niepowołanymi osobami. PATIO ma też zawór antyprzechyłowy - na wypadek, gdyby urządzenie się przewróciło, odcina on dopływ gazu i wygasza ogień.
kraft_d5zs3382pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek