Aktualności

Piecyki Edilkamin

autor:

idropoint_bianca.jpgpin
Zobacz całą galerię
Odpowiedzią na rosnące w naszym kraju zainteresowanie urządzeniami opalanymi biomasą są, wprowadzone do oferty Kamin System, ekonomiczne piecyki na pellety: Idropoint, Point oraz Micron.
Zaprojektowane w uniwersalnej estetyce, z obudową wykonaną ze stali, ozdobione zostały ciekawymi wstawkami z ceramiki dostępnej w kolorach bordo, śmietankowym oraz szarym.
Komora paleniska jest wyłożona wermikulitem. Króciec odprowadzenia spalin, o średnicy 80 mm, można podłączyć alternatywnie z góry, z boku lub z tyłu urządzenia. Piecyki są wyposażone w panel sterujący z programatorem pracy tygodniowej, dziennej oraz weekendowej.
Model Idropoint należy do urządzeń z płaszczem wodnym o mocy nominalnej 11,3 kW, który ogrzewa wodę do instalacji centralnego ogrzewania, a z dodatkowym oprzyrządowaniem może wytwarzać ciepłą wodę użytkową. Posiada wbudowane naczynie wzbiorcze, zawór bezpieczeństwa oraz pompę cyrkulacyjną. Parametrami pracy steruje karta elektroniczna.
Piecyki Point (o mocy 8 kW) i Micron (o mocy 7 kW) są przeznaczone do ogrzewania powietrza w pomieszczeniach, w których zainstalowano specjalny wentylator nadmuchowy, którego pracą także steruje karta elektroniczna. Więcej na kaminsystem.com.


Piecyki Edilkaminpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek