Aktualności

Piknik firmy Panek

autor:

Dziewiątego września 2017 r. spotkaliśmy się ponownie w Michałowicach na Grillu
u Michała Panka. Tegoroczna impreza przyciągnęła wielu uczestników z branży kominiarskiej i kominkowej. Spotkanie środowiskowe zaszczycili swoim udziałem wysocy rangą przedstawiciele organizacji producenckich, zrzeszeń kominiarskich, lokalnej administracji, a nawet Policji.
1.jpgpin
Zobacz całą galerię
W gronie wystawców dopisały sztandarowe firmy z całej Polski oraz znani na regionalnym rynku budowlanym instalatorzy systemów kominowych, kominków, kominiarze i zduni. Nie zabrakło naszych partnerów i przyjaciół z Łodzi oraz Zakrętu.
Z serdecznym przyjęciem spotkali się także reprezentanci nowo powstających firm oraz wkraczający na rynek wykonawcy z pokrewnych branż, łącznie ponad 700 zaproszonych gości.
 Po powitaniu przez Michała Panka naszym hasłem „Zawsze z Wami” trwały ożywione rozmowy gości i dyskusje projektantów z wykonawcami, dając wszystkim okazję do zebrania uwag oraz opinii, a kominiarzom i kominkarzom szansę na zapoznanie się
z nowinkami technicznymi wytwórców. Rozwinięto dotychczasowe oraz nawiązano nowe znajomości oraz przyjaźnie, co zgodnie z naszą intencją służy integracji „Braci Kominiarskiej i Kominkowej” z przemysłem.
Oprócz wymiany poglądów zawodowych, prezentowania materiałów informacyjnych nie brakowało także ciekawych wspomnień nestorów sztuki kominkowej, kominiarskiej, zduńskiej oraz konkursów i zabaw rodzinnych na świeżym powietrzu. Zainteresowanie najmłodszych uczestników skupiało się wokół przygotowanych atrakcji – trampoliny, zjeżdżalni, przejażdżek kucykiem, „malowania twarzy”, waty cukrowej itp.
Atmosferze zabawy do zmroku sprzyjała „aura na zamówienie”, gdzie mokry wrzesień przegrał z naszym szczęściem. Spotkanie uświetnił koncert znanej grupy ANKER, pokaz jazdy ekstremalnej na motocyklu, smaczne dania z grilla przygotowywane przez ekipę z Zakrętu oraz całodniowa oprawa muzyczna. 
Firma Panek wszystkim uczestnikom i gościom wyraża gorące podziękowania za udział
w dorocznym Grillu u Michała Panka. Życzy realizacji wszelkich planów osobistych, zawodowych oraz zachęca do dalszej współpracy. Pozdrawia swoim hasłem „Zawsze z Wami”, oczekując na Państwa w przyszłym roku.
fot. Panekpin
fot. Panekpin
fot. Panekpin
fot. Panekpin
fot. Panekpin
fot. Panekpin
fot. Panekpin
fot. Panekpin
fot. Panekpin
fot. Panekpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek