Aktualności

Pizza - Casa - w ofercie Unirolu

autor:

unirol.jpgpin
Zobacz całą galerię

Pizza Casa - tegoroczny przebój targów ISH we Frankfurcie, robiący zawrotną karierę w krajach Europy zachodniej jest już dostępny w Polsce, w ofercie firmy Unirol.
Pizza Casa to wielofunkcyjny, kompaktowy zestaw do wypieku pizzy lub grillowania, przyrządzania mięs, ryb itp., w niemal każdym rodzaju pieców czy kominków.
Siedmioczęściowy zestaw "Pizza Casa" zawiera wykonany z wysokiej jakości stali stojak, z opatentowaną funkcją wstawiania do kominka, która zapewnia czystość i bezpieczeństwo podczas użytkowania całego zestawu, regulowane nóżki umożliwiające stabilne umieszczenie zestawu, w każdego rodzaju kominku czy piecu, specjalną płytę z kamienia ogniotrwałego, która sprawia, że pieczenie pizzy odbywa się tak, jak w tradycyjnym piecu. Ponadto w zestawie jest szufla do pizzy, wykonana z twardego drewna, szufla metalowa do usuwania zabrudzeń z płyty i wykonany ze stali nierdzewnej ruszt, do grillowania, a także szczypce do kiełbasek.
Te kilka prostych, solidnie wykonanych elementów wystarczy, aby dostarczyć rodzinie i przyjaciołom miłych chwil, spędzonych na przyrządzaniu i własnoręcznym pieczeniu posiłków we własnym domu. Od dziś każdy posiadacz kominka będzie mógł nie tylko cieszyć się jego ciepłem, ale też wykorzystać je dodatkowo do wypieku pysznej domowej pizzy!
Firma proponuje również atrakcyjną ofertę dla firm zainteresowanych dystrybucją Pizza Casa na rynku polskim. Więcej informacji na stronie internetowej unirol.pl.

Pizza - Casa - w ofercie Unirolupin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek