Aktualności

Prostota i minimalizm Bizet

autor:

bizet_czarna_rama_optiflame.jpgpin
Zobacz całą galerię
Bizet oraz Bizet Light marki Optiflame to nowe kominki elektryczne przeznaczone do montażu ściennego. Ich elegancka, prosta linia sprawia, że doskonale będą pasować do każdego pomieszczenia.
Model Bizet został wyposażony w dwustronną, wymienną ramę w kolorze czerni i bieli, która zestawiona została z ramką czołową w kolorze satynowanego srebra.
Z kolei w kominku Bizet Light dwustronna rama nawiązuje barwą do piękna naturalnego drewna - orzecha i dębu. Dodatkowo jej urok podkreśla podświetlenie diodami LED. Dzięki realistycznemu efektowi płomienia z paleniskiem imitującym płonące polana, oba kominki pozwolą cieszyć się iluzją ognia, a wbudowany termowentylator o mocy 2 kW (z możliwością sterowania za pomocą termostatu lub przełącznika mocy grzewczej) zapewni nam przyjemne ciepło bijące od kominka. Co więcej, efekt płomienia jest całkowicie niezależny od funkcji grzania, przez co nawet w upalne, letnie noce nie musimy rezygnować z pięknej poświaty jaką daje ogień. Wymiary obu modeli to wys. 620, szer. 750, gł. 150 mm, a moc grzewcza 2 kW.
W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, modele Bizet oraz Bizet Light można zamontować w dowolnym pomieszczeniu, bez względu na to, czy jest to dom, czy mieszkanie. Wiecej na stronie optiflame.com.pl. 

Prostota i minimalizm Bizetpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek