Aktualności

Przepustnica z obejściem serii DATVTML

autor:

datvtml.jpgpin
Zobacz całą galerię
Przepustnica z obejściem serii DATVTML pod siłownik, pełni funkcję połączenia w domach jednorodzinnych kompilacji dwóch z trzech źródeł poboru powietrza - kominka, gruntowego wymiennika ciepła, powietrza zewnętrznego.
Łatwe przełączanie przepustnicy, reguluje dopływ powietrza odpowiednio do pory roku, umożliwiając optymalizację wyboru jego źródła. Przełącznik połączony z siłownikiem przepustnicy pozwala na łatwą jego zmianę, dodatkowe wyposażenie przepustnicy w uszczelkę pozwala na całkowite odcięcie jednego ze źródeł powietrza. 
Użycie przepustnicy DATVTML maksymalizuje wykorzystanie wewnętrznej i zewnętrznej temperatury powietrza, dzięki temu centrala wentylacyjna pracuje w mniejszym zakresie temperaturowym, oszczędzając przy tym zużycie energii i dodatkowo wpływając pozytywnie na środowisko naturalne. 
Przepustnice z obejściem zastępują dwie standardowe przepustnice, trójnik i złączki, przy czym są one dodatkowo o 20 - 30% krótsze. 
Model przepustnicy z obejściem DATVTML oferowany jest w sześciu średnicach od 100 do 315 mm, ich długość w zależności od średnicy mieści się w przedziale 150 - 390 mm. Więcej informacji na stronie producenta alnor.pl.

Przepustnica z obejściem serii DATVTMLpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek