Aktualności

Przestrzeń biurowa, która relaksuje? Zainspiruj się na targach!

autor:

Jak stworzyć wygodne i komfortowe miejsce pracy? Jak zorganizować przestrzeń, w której można osiągnąć twórczy spokój? Odpowiedź przyniesie 24. edycja targów WSZYSTKO DLA DOMU, które w dniach 10 - 11 października odbędą się w hali MTS w Szczecinie.
fotele-do-strefy-wnetrz-kom.jpgpin
Zobacz całą galerię
W ramach tegorocznej edycji targów zaprezentowana zostanie Strefa Wnętrz Komercyjnych, która przez proste rozwiązania zainspiruje do stworzenia nie tylko ergonomicznego, ale przyjemnego i wygodnego środowiska pracy.
W tym celu firma Stecko Meble, partner Strefy, zaprezentuje systemy mebli recepcyjnych, gabinetowych oraz konferencyjnych. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z coraz częściej proponowaną w biurach strefą relaksu. Będzie to niezwykłe połączenie nowoczesności, ergonomii, funkcjonalności i natury. Całość uzupełnią nowoczesne panele wprowadzające komfort akustyczny w przestrzeni biurowej.
Każdego roku Strefa Wnętrz Komercyjnych prezentuje najnowsze trendy i technologie z branży meblarskiej dedykowane przestrzeniom biurowym i komercyjnym. Wśród tegorocznych nowości znajdą się między innymi wysokiej jakości japońskie krzesła, włoskie ścianki akustyczne, oraz polskie siedzisko do pracy w pozycji siedząco-leżącej.
Osoby zainteresowane aranżacją ergonomicznego biura podczas targów będą miały również okazję porozmawiać z architektami współpracującymi firmą Stecko Meble i dowiedzieć się nieco więcej na temat zaprezentowanych rozwiązań.
Wstęp na targi jest bezpłatny. Spodziewany jest udział blisko 7000 odwiedzających. Więcej informacji o targach na stronie www.mts.pl
Przestrzeń biurowa, która relaksuje? Zainspiruj się na targach!pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek