Aktualności

Regulator RT-08G BUFOR SOLAR

autor:

rt-08g_bufor.jpgpin
Zobacz całą galerię
Nowa urządzenie firmy Tatarek jest rozwinięciem modelu RT-08G i uzupełnia gamę modeli posiadających możliwość sprzężenia pracy kominka z płaszczem wodnym razem ze zbiornikiem buforowym. Regulator posiada opcję zarządzania pompą ładującą (np. kolektora słonecznego) i instalacją c.o. W modelu tym, w porównaniu z wersją RT-08G BUFOR, zlikwidowano funkcję obsługi pompy ładującej dodatkowy zbiornik np. c.w.u.
Regulator powstał z myślą o coraz częściej stosowanych w Polsce - instalacjach wykorzystujących zbiorniki buforowe o znacznej pojemności, co zapewnia ich wydajniejszą pracę i jednocześnie pozwala na zrównoważone zagospodarowanie energii przekazywanej do układów c.o. i c.w.u. Model RT-08 BUFOR SOLAR stanowi znakomite uzupełnienie oferty dotyczącej regulatorów przeznaczonych do obsługi instalacji wodnych zasilanych z kominka z płaszczem wodnym.
Podobnie jak wszystkie regulatory firmy Tatarek z linii "Titanium", również i ten model występuje wyłącznie w wersji do zabudowy podtynkowej. Przed zamówieniem tej wersji programowej producent zaleca dokładne zapoznanie ze schematem podłączeniowym. Więcej na tatarek.com.pl. 

Regulator RT-08G BUFOR SOLARpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek