Aktualności

Regulator RT-08OS Grafik II

autor:

rt08osg.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Tatarek wprowadziła do oferty zmodyfikowany regulator RT-08 OS Grafik II. Sterownik jest przeznaczony do optymalizacji procesu spalania w kominkach z systemem akumulacji ciepła, jak i kominkach tradycyjnych. Urządzenie pracuje w oparciu o czujnik temperatury spalin i płynną regulację dopływu powierza do komory spalania.
Sterownik dodatkowo posiada możliwość współpracy z: drugim czujnikiem temperatury dedykowanym do odczytu temperatury na wylocie spalin z masy akumulacyjnej; czujnikiem otwarcia drzwiczek paleniska, przez co umożliwia pełną automatyzację procesu spalania; czujnikiem czadu i odpowiedniej reakcji alarmowej w przypadku pojawienia się tego niebezpiecznego gazu; serwomechanizmem klapy kominowej w celu przekierowania spalin w odpowiednim momencie do systemu akumulacji ciepła; generatorem ciągu kominowego w celu poprawy fazy rozpalania w przypadku słabego ciągu kominowego, ewentualnie odciągnięcia niebezpiecznych gazów w sytuacji sygnalizowanej przez czujnik czadu.
Przypomnijmy, że regulator RT-08 OS Grafik został uhonorowany nagrodą "Srebrny Piec" w konkursie POLSKIE PREMIERY Targów KOMINKI 2012. Więcej na tatarek.com.pl.

Regulator RT-08OS Grafik IIpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek