Aktualności

Rusza II edycja Szkoły Zduńskiej 2013/2014!

autor:

Sukcesy i doświadczenia zdobyte po I edycji Szkoły Zduńskiej zachęciły organizatorów do przygotowania II edycji. Szkoła obędzie się pod auspicjami OSKP. Kwartalnik "Kominek" objął wydarzenie patronatem medialnym.
dsc_6073.jpgpin
Zobacz całą galerię
Organizatorzy zaznaczają, że podczas II edycji zostanie położony jeszcze większy nacisk na wykonywanie ćwiczeń i zadań praktycznych na bazie nowych materiałów i technologii zduńskich. Szkoła Zduńska przygotuje uczestników do zdania egzaminów czeladniczych i mistrzowskich w zawodzie zduna. Grupy ćwiczeniowe będą maksymalnie dziesięcioosobowe, skupiając uczniów o podobnym doświadczeniu.
Tematyka, oprócz przeglądu technologii tradycyjnego zduństwa, będzie koncentrowała się na poznawaniu i stosowaniu nowych rozwiązań, materiałów i urządzeń zduńskich.
Uzyskany po zakończeniu nauki dyplom pozwoli na wyróżnienie uczestnika (firmy) odpowiednią informacją na stronie OSKP oraz zdobycie statusu "Rekomendowanej Firmy Partnerskiej" (promowanej przez sponsorów, do grona których zaproszono firmy produkujące materiały i urządzenia stosowane do budowy pieców i pieco-kominków).
II edycja Szkoły będzie odbywać się od października do czerwca. Szczegółowy program ukaże się po zebraniu grupy uczestników, podczas którego zostanie uwzględniony zakres zdobytej i praktykowanej wiedzy. Prosimy o przysyłanie zgłoszeń na adres cebud@cebud.eu lub telefonicznie (12 637-36-23). Pierwszeństwo udziału w szkole oraz stosowne zniżki będą mieli członkowie OSKP.

Rusza II edycja Szkoły Zduńskiej 2013/2014!pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek