Aktualności

Salon Kaminov w Moskwie

autor:

weg_2007_064.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach od 19 do 22 kwietnia bieżącego roku w Moskwie miała miejsce najnowsza edycja targów Salon Kaminov. Na przestrzeni 6100?m2 swoją ofertę zaprezentowało prawie 150 firm z całego świata. Impreza zdobyła już rangę jednego z ważniejszych wydarzeń w branży grzewczej.

Targi przyciągnęły około 15 tysięcy odwiedzających, na których czekało ponad 400 nowości przygotowanych przez wystawców. Niemal połowę gości stanowili specjaliści, co sprzyjało nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Nowe trendy panujące wśród niemieckich projektantów prezentowało dziewięć firm wspieranych przez Związek Niemieckich Przemysłowców Grzewczych i Wyposażenia Kuchennego. Sporym zainteresowaniem cieszyło się nowe otwarte palenisko Cera Design łączące modernistyczną prostotę formy ze znakomitymi parametrami technicznymi. Jednak głównym celem przyświecającym wystawcom była troska o ekologię. Na targach można było zauważyć, iż corazmwiększym zainteresowaniem cieszą się bardziej ekologiczne i ekonomiczne kominki gazowe.

W programie targów znalazła się również konferencja ?Nowoczesne konstrukcje piecowe?, w której wzięło udział ponad 100 osób. Równocześnie z ekspozycją ?Salon Kominkowy 2007? miała miejsce wystawa ?Drewniany dom 2007? oraz ?Zdrowie i SPA - technologie oraz łazienki i sauny?. W 2008 roku ?Salon kominkowy? odbędzie się w dniach od 10 do 13 kwietnia. Powierzchnia targów zostanie powiększona o ponad 15%, a organizatorzy zapewniają, iż kolejna edycja mile zaskoczy wszystkich gości.
Salon Kaminov w Moskwiepin
Salon Kaminov w Moskwiepin
Salon Kaminov w Moskwiepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek