Aktualności

Seguin Pano 7 evo

autor:

seguin.jpgpin
Zobacz całą galerię
Wkłady kominkowe Seguin Pano 7, produkowane przez francuską firmę Seguin, teraz dostępne są również z nowoczesną fasadą oraz z systemem podwójnego spalania DAFS.
Nowa generacja wkładów może teraz być również wyposażona w bezpośredni wlot powietrza do spalania z zewnątrz oraz nowoczesny system podwójnego spalania. Dzięki systemowi podwójnego spalania (DAFS) zwiększona zostaje sprawność grzewcza (w przypadku wersji z przeszkleniem frontowym sprawność wzrasta z 73,1% do 76,5%) oraz moc nominalna (w przypadku wersji z przeszkleniem frontowym z 14 kW do 16 kW).
Nowa wersja wkładów kominkowych Pano 7 evo ma też jednocześnie aż o 75% powiększony popielnik (w porównaniu z wersją standardową wkładu kominkowe Pano 7), dzięki czemu użytkownik może rzadziej usuwać popiół.
Wkłady kominkowe Pano 7 evo wyposażone są w szybę z rastrem. Dzięki temu kominki idealnie pasują do wnętrz zaaranżowanych w nowoczesnym stylu. Najlepiej prezentują się w kominkach o prostej formie, wykonanych w kamieniu, ceramice, kaflach, gipsie, surowym betonie, metalu lub szkle.
Generalnym dystrybutorem wkładów kominkowych Seguin na rynku polskim jest firma Koperfam.
Seguin Pano 7 evopin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek