Aktualności

SOLO marki Skantherm

autor:

Solo to kolejny piec Skantherm z przeznaczeniem także do domów pasywnych i kolejny już model która wyróżnia się wyjątkowym designem i jakością użytych wysokiej jakości materiałów.
tn_solo_milieu3.jpgpin
Zobacz całą galerię
Nada on każdemu wnętrzu niezwykłej elegancji i luksusu. Opcjonalnie dostępna aplikacja w części frontowej pieca wykonana ze stali nierdzewnej, szkła ceramicznego czy też piaskowca sprawia, iż nowoczesny piec Solo jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.
Ponadto Solo ma możliwość obrotu: środkowa część pieca może obracać się w obie strony, natomiast górna i dolna część pozostają na swoim miejscu, dzięki temu możliwe jest wykonanie odpływu i dopływu zarówno od tyłu, jak też od góry.
Ważnym atutem jest opcja zakupu modelu z modułem kumulującym ciepło, który pozwala na magazynowanie energii i następnie po wygaszeniu kominka długie oddawanie ciepła do otoczenia. Solo wyposażony został w system powietrza trzeciorzędowego i regulację spalania, dzięki czemu wyróżnia się wysoką wydajnością, oszczędnością spalania i nienaganną czystością. Piec otrzymał wiele prestiżowych nagród na międzynarodowych Akademiach Designu, m.in.: IF design, Designpreis/ Niemcy.
SOLO marki Skanthermpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek