Aktualności

Spotkania branży wnętrzarskiej w Szczecinie

autor:

Aktualna oferta wyposażenia i wykończenia wnętrz znajdzie się na targach w Szczecinie już 15-16 października 2016 r. Po raz 25. przedsiębiorcy z branży będą mieli okazję spotkać się z klientami z województwa zachodniopomorskiego i zapoznać ich z najnowszymi trendami, wzornictwem i inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi.
sam_8461.jpgpin
Zobacz całą galerię
Nieprzypadkowi odwiedzający, konkretne rozmowy biznesowe, ponad 8000 osób zainteresowanych wykończeniem i wyposażeniem wnętrz – tak w kilku słowach można określić atmosferę panującą na szczecińskich targach WSZYSTKO DLA DOMU. Na odwiedzających czeka oferta mebli do salonu, sypialni, kuchni, systemów grzewczych, kominków, sprzętu agd, artykułów stolarskich i dekoracyjnych. Co poza tym w programie?

Strefa Designera
To przestrzeń dla młodych projektantów oraz studentów i absolwentów artystycznych kierunków studiów, którzy swą kreatywnością, innowacyjnością i nieustannym śledzeniem  trendów na rynku uatrakcyjnią każdy projekt. Zaprezentowane zostaną nowatorskie meble, akcesoria, dekoracje oraz autorskie koncepcje aranżacji wnętrz. Odwiedzający będą mogli także skorzystać z porad architektów lub gotowych projektów dostępnych na targach.

Strefa warsztatów
Targi WSZYSTKO DLA DOMU to okazja do zdobycia nowych umiejętności! W tym roku otwieramy Strefę Warsztatów, w której uczestnicy nauczą się renowacji i postarzania mebli, szycia elementów wyposażenia wnętrz oraz technik rzeźbiarskich. Wśród warsztatów są  m.in. cieszące się dużą popularnością warsztaty z renowacji mebli, prowadzone przez Pawła Machometa - autora bloga Rzuć Pan Okiem. Podczas warsztatów fani designu, DIY i majsterkowania uczą się jak naprawić i nadać starym meblom zupełnie nowy wygląd. Poza tym – nauka szycia na maszynie oraz wykonywania gipsowych elementów dekoracyjnych.

Konkurs Wyróżniony Wyrób
Dla firm z branży targi to nie tylko doskonała okazja do prezentacji oferty oraz nawiązania nowych kontaktów. To także szansa na medal! Wszystkie produkty, które pojawią się na targach biorą udział w konkursie Wyróżniony Wyrób, podczas którego poddawane są ocenie ekspertów – praktyków i przedstawicieli środowiska akademickiego. Produkt lub usługa, które według komisji spełnia najwyższe standardy jakości, a także ma znamiona innowacyjności wyjedzie z targów z medalem

Organizatorzy przygotowali specjalne promocje dla branży meblarskiej. Więcej informacji o targach na stronie: www.mts.pl 

25. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz
WSZYSTKO DLA DOMU
15-16 października 2016 r.
hala MTS, ul. Struga 6, 70-777 Szczecin
www.mts.pl 

Wstęp na targi jest bezpłatny!
sam_8498pin
sam_8784pin
sam_8970pin
sam_8461pin
mts_800x500pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek