Aktualności

Spotkanie importerów MCZ w Mediolanie

autor:

img_5307.jpgpin
Zobacz całą galerię
Na początku kwietnia 2008 roku w wielkim centrum kongresowym Crowne Plaza w Mediolanie we Włoszech, odbyło się spotkanie importerów marki MCZ. W konferencji wzięło udział 450 osób z całej europy, w tym również przedstawiciele firmy MCZ polska. Spotkanie trwało dwa dni, w pierwszym z nich odbyła się wspólna konferencja oraz bardzo uroczysta i wykwintna kolacja w klubie Studio 2000. Podczas wieczornego spotkania atmosferę umilała gra na fortepianie oraz pokaz karykatur znanych artystów muzycznych (wykonywany za pomocą rąk i pokazywanych na rzutniku w formie cienia).
Drugiego dnia również w Studio 2000 odbyła się prezentacja produktów MCZ w bardzo nowoczesnym stylu. Pokazywano wiele ciekawych i nowatorskich rozwiązań, które niedługo trafią do seryjnej produkcji. Na zakończenie spotkania był wspólny lunch oraz uroczyste podziękowanie przybyłym gościom.
Firma MCZ Polska w lipcu br. organizuje wspólny wyjazd do Włoch dla najlepszych klientów z Polski. Będzie można zobaczyć fabrykę, przyjrzeć się produkcji wkładów oraz materiału Alutec ?. Zobaczyć w jaki sposób testowane są produkty MCZ oraz wziąć udział w szkoleniu, przeprowadzonym przez specjalistów z MCZ.

Spotkanie importerów MCZ w Mediolaniepin
Spotkanie importerów MCZ w Mediolaniepin
Spotkanie importerów MCZ w Mediolaniepin
Spotkanie importerów MCZ w Mediolaniepin
Spotkanie importerów MCZ w Mediolaniepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek