Aktualności

Spotkanie Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych

autor:

W piątek 3 marca 2017 r. o godz. 10.00, w sali konferencyjnej Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, w Krakowie przy ul. św. Anny 9, odbyło się spotkanie, na które zostali zaproszeni przedstawiciele istniejących i powstających cechów zduńskich organizacji i producentów związanych z naszą branżą.
20170303_104943.jpgpin
Zobacz całą galerię
Spotkanie poświęcone było przedyskutowaniu i przyjęciu strategii w zakresie działań antysmogowych, w związku z przyjęciem uchwał antysmogowych dla miasta Krakowa i województwa małopolskiego oraz planów rządowych w tym obszarze dotyczących całego kraju. Kierujący Małopolskim Cechem Zdunów i Zawodów Pokrewnych Jacek Ręka poinformował o szerokim udziale rzemieślników w programach antysmogowych. Zapowiedział zorganizowanie w Krakowie kolejnej konferencji pod hasłem "Drewno-Polskie-OZE - najskuteczniejszym lekarstwem na smog". Z propozycją działań Cechu w ww sprawie można zapoznać się na stronie www.zduni.eu.

- Jako współorganizatorzy pragniemy umożliwić wszystkim osobom i podmiotom związanym z podejmowaną tematyką wymianę doświadczeń, poglądów i opinii przydatnych w projektowaniu urządzeń grzewczych charakteryzujących się wysoką sprawnością i niskim poziomem emisji zanieczyszczeń, zgodnym z aktualnymi standardami wprowadzanymi przez Wspólnotę Europejską oraz racjonalną gospodarką zasobami biomasy - zapewnił Janusz Kowalski, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

Konferencja ma się odbyć w pierwszej dekadzie czerwca.
fot. Kominekpin
fot. Kominekpin
fot. Kominekpin
fot. Kominekpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek