Aktualności

Start III edycji konkursu "MAM KOMINEK"

autor:

Miło nam poinformować, iż 20 listopada wystartowała III edycja konkursu "MAM KOMINEK"! Zapraszamy do zgłaszania kominków do konkursu, a także do oceniania i komentowania. Na zwycięzcę czeka samochód Ford Ka! Do wygrania w Konkursie jest także szereg innych cennych nagród. Konkurs przeznaczony jest dla posiadaczy kominków. Szukamy kominka, który połączy w sobie cechy urządzenia ekonomicznego, wydajnego i ekologicznego, nie zapominając o jego stylu. Organizatorem Konkursu jest Wydawca Magazynu KOMINEK, a Partnerem Głównym: Międzynarodowe Targi Poznańskie.
banner-m.jpgpin
Zobacz całą galerię
Zgłoszenia
Aby wziąć udział w konkursie, należy zalogować się w serwisie, za jego pośrednictwem wysłać zdjęcie lub zdjęcia kominka oraz stosowny opis w terminie do 07.01.2016 do godziny 12.00. Powinien on zawierać informacje o sposobie dystrybucji ciepła, ogrzewanej powierzchni. Pragniemy również nagrodzić firmę, która wykonała zwycięski kominek, dlatego w opisie zgłoszenia znajdziecie Państwo stosowne pole.
Etapy
W Etapie I każdy zalogowany Uczestnik może oceniać i komentować dowolną ilość zgłoszeń, tworząc w ten sposób Ranking Kominków. Jury konkursu wybierze 8 zgłoszeń, które przechodzą do Etapu II, w którym Jurorzy odwiedzą wybranych Uczestników, aby na własne oczy przekonać się o zaletach kominka. W Etapie II każdy z Uczestników może zagłosować tylko na jedno zgłoszenie. Zwycięzcą zostaje Uczestnik, którego zgłoszenie otrzyma najwięcej głosów.
Jeżeli więcej niż jedno zgłoszenie otrzyma taką samą (największą) ilość głosów, Jury zarządzi dogrywkę.
Konkursy dodatkowe
Konkurs Aktywny Gracz - podczas trwania Etapu I Konkursu Mam Kominek zostanie ogłoszony konkurs mający na celu wyłonienie najaktywniejszego Gracza. Zwycięzcą zostanie osoba, która oceni najwięcej zgłoszeń w Etapie I Konkursu Mam Kominek. Jeżeli w chwili zakończenia Konkursu Aktywny Gracz kilku Graczy odda taką samą ilość głosów, przeliczona zostanie ilość komentarzy oddanych przez Graczy.
Konkurs Na Hasło - podczas trwania Etapu II Konkursu Mam Kominek zostanie ogłoszony konkurs na hasło reklamowe czwartej edycji Konkursu Mam Kominek. Aby wziąć udział w konkursie, należy oddać głos w Etapie II Konkursu Mam Kominek. Zwycięzcę wyłoni Jury po zakończeniu Konkursu.
Nagrody:
Nagroda Główna - samochód Ford Ka
Nagroda dla firmy, która wybudowała zwycięski kominek - roczna kampania reklamowa w magazynie Kominek
Nagroda dla zwycięzcy Etapu I - aparat fotograficzny Nikon D3300 z obiektywem 18-55 mm VR2
Nagroda dla głosujących w Etapie I (dla zwycięzcy Konkursu Aktywny Gracz) - Tablet Samsung Galaxy Tab 4 16GB
Nagroda dla głosujących w Etapie II (dla zwycięzcy Konkursu Na Hasło) - Tablet Samsung Galaxy Tab 4 16GB

Zasady oraz regulamin Konkursu znajdą Państwo na stronie mamkominek.pl
Start III edycji konkursu "MAM KOMINEK"pin
Start III edycji konkursu "MAM KOMINEK"pin
Start III edycji konkursu "MAM KOMINEK"pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek