Aktualności

STEINBERG dołączył do grupy SKAMOL

autor:

Firma STEINBERG z Trzebini – producent i dystrybutor materiałów izolacyjnych, systemów grzewczych oraz kominowych – dołączyła do duńskiego potentata w tej dziedzinie - grupy kapitałowej SKAMOL i stała się centrum sprzedaży na Europę Wschodnią, obejmując zasięgiem, aż 20 krajów regionu. 
wp_20170610_13_51_42_pro.jpgpin
Zobacz całą galerię
Ze względu na dotychczasowe sukcesy w sprzedaży tych systemów duński producent ociepleń dla przemysłu i budownictwa, istniejący od 1912 roku SKAMOL, zaprosił polską firmę do dołączenia w struktury grupy posiadającej kilka zakładów w Danii i jeden w Rosji.

W ubiegłym roku SKAMOL rozpoczął budowę kolejnego zakładu produkcyjnego – tym razem w Opolu. Powstaje tam hala o powierzchni ok. 8 tys. m2 i miejsca pracy dla kilkudziesięciu osób, głównie kadry technicznej i inżynieryjnej. W zakładzie będą wytwarzane bloczki i płyty silikatowe – produkcja ma ruszyć pod koniec tego roku. Inwestycja w Opolu jest strategicznym elementem rozwoju firmy na rynkach międzynarodowych, a produkty tam powstałe dystrybuowane będą przez trzebińską część koncernu.

Więcej informacji na www.skamol.com
wp_20170610_13_51_42_propin
img_0759pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek