Aktualności

Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych na targach WSZYSTKO DLA DOMU

autor:

Kolejna edycja Targów WSZYSTKO DLA DOMU odbędzie się w dniach 10-11 października w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Od 5 lat stałymi elementami targów WSZYSTKO DLA DOMU są specjalnie przygotowane przestrzenie targowe - Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych.
53.jpgpin
Zobacz całą galerię
Tegoroczna Strefa Designera będzie należeć do młodych szczecińskich projektantów, którzy będą mieli szansę pokazać swoją kreatywną i oryginalną twórczość. Studenci oraz absolwenci kierunków projektowania mebla i projektowania wnętrz zaprezentują swoje prace dyplomowe - nowatorskie i niepowtarzalne meble, akcesoria, dekoracje oraz koncepcje aranżacji wnętrz. Targi będą kolejną szansą na to, by ich prace dotarły do szerszej publiczności - dystrybutorów, architektów i klientów indywidualnych.
Strefa Wnętrz Komercyjnych postawi na wygodę oraz ergonomię pracy w biurze, w którym spędzamy coraz więcej czasu. Hasłem przewodnim strefy będzie "Pracuj wygodnie". Odwiedzający dowiedzą się, jak dobrze zorganizować miejsce w przestrzeni biurowej i jak stworzyć efektywne miejsce odpoczynku dla swoich pracowników.
Dla wystawców przygotowano konkurs "Wyróżniony Wyrób" przyznający medale i wyróżnienia nowatorskim produktom lub usługom, które zostały zgłoszone przez firmy biorące udział w targach. Komisja składająca się z przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków ocenia m. in. innowacyjność, myśl techniczną, użyteczność. Laureaci oprócz medalu zyskują prawo do posługiwania się znakiem konkursu w celach promocyjnych.
Wstęp na targi jest bezpłatny. Spodziewany jest udział blisko 7000 odwiedzających.
Więcej informacji o targach na stronie www.mts.pl
Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych na targach WSZYSTKO DLA DOMUpin
Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych na targach WSZYSTKO DLA DOMUpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek