Aktualności

Strefy specjalne na targach WSZYSTKO DLA DOMU

autor:

STREFA DESIGNERA - okiem młodych projektantów Od 5 lat stałym elementem targów WSZYSTKO DLA DOMU jest Strefa Designera - przestrzeń targowa, na której młodzi projektanci mają szansę pokazać swoją kreatywną i oryginalną twórczość. W tym roku strefa będzie należała do studentów i absolwentów szczecińskich kierunków artystycznych, którzy zaprezentują swoje prace dyplomowe i semestralne.
sam_8769.jpgpin
Zobacz całą galerię
Prace studentów kierunków: wzornictwo, projektowanie mebla i projektowanie wnętrz podbijają rynek meblarski, a targi będą kolejną szansą, by dotarły do szerszej publiczności - dystrybutorów, architektów i klientów indywidualnych. W piątej edycji Strefy Designera zaprezentowane zostaną licencjackie prace dyplomowe studentów oraz prace semestralne studentów architektury z Projektowania Wnętrz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego - m.in. wieszak odzieżowy, toaletka, stolik wielofunkcyjny oraz podwieszana kołyska; a także najlepsze prace studentów Akademii Sztuki z poprzedniego semestru. Projekty te łączą ze sobą oryginalną, ciekawą estetykę z funkcjonalnością oraz dają obraz najnowszych trendów w polskim designie.
Ponadto podczas 2 dni targowych w Strefie będzie można wziąć udział w warsztatach z rysowania mebli w trójwymiarze oraz kreatywnego modelowania obiektów użytkowych z tektury. Warsztaty odbędą się w czterech dwugodzinnych turach: w sobotę w godz. 13:00 - 15:00 i 17:00 - 19:00 oraz w niedzielę w godz. 10:00 - 12:00 i 15:00 - 17:00. Akademia Sztuki natomiast zaprezentuje się w niestandardowej przestrzeni - wielkiego sześcianu, w których odbywać się będą projekcje filmowe.
STREFA WNĘTRZ KOMERCYJNYCH - przestrzeń biurowa, która relaksuje? Zainspiruj się na targach.
Jak stworzyć wygodne i komfortowe miejsce pracy? Jak zorganizować przestrzeń, w której można osiągnąć twórczy spokój? Odpowiedź przyniesie tegoroczna edycja Strefy Wnętrz Komercyjnych podczas targów WSZYSTKO DLA DOMU.
W ramach tegorocznej edycji targów zaprezentowana zostanie Strefa Wnętrz Komercyjnych, która przez proste rozwiązania zainspiruje do stworzenia nie tylko ergonomicznego, ale przyjemnego i wygodnego środowiska pracy.
W tym celu firma Stecko Meble, partner Strefy, zaprezentuje systemy mebli recepcyjnych, gabinetowych oraz konferencyjnych. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z coraz częściej proponowaną w biurach strefą relaksu. Będzie to niezwykłe połączenie nowoczesności, ergonomii, funkcjonalności i natury. Całość uzupełnią nowoczesne panele wprowadzające komfort akustyczny w przestrzeni biurowej.
Każdego roku Strefa Wnętrz Komercyjnych prezentuje najnowsze trendy i technologie z branży meblarskiej dedykowane przestrzeniom biurowym i komercyjnym. Wśród tegorocznych nowości znajdą się między innymi wysokiej jakości japońskie krzesła, włoskie ścianki akustyczne oraz polskie siedzisko do pracy w pozycji siedząco-leżącej.
Osoby zainteresowane aranżacją ergonomicznego biura podczas targów będą miały również okazję porozmawiać z architektami współpracującymi z firmą Stecko Meble i dowiedzieć się nieco więcej na temat zaprezentowanych rozwiązań.
24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU
10 - 11 października 2015 r., hala MTS, ul. Struga 6, 70-777 Szczecin

Wstęp na targi jest bezpłatny!
Więcej informacji o targach na stronie: www.mts.pl
Strefy specjalne na targach WSZYSTKO DLA DOMUpin
Strefy specjalne na targach WSZYSTKO DLA DOMUpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek