Aktualności

Stuv P-10 czyli nie tylko piec na pellety

autor:

Główną funkcją Stuv P-10 to ogrzewania pomieszczeń za pomocą granulatu. Jednak jego opatentowana technologia i charakterystyczne wzornictwo wyróżnia go od każdego innego urządzenia grzewczego na pellety na rynku.
background3_1_.jpgpin
Zobacz całą galerię
Czysty kształt urządzenia i niezrównany obraz płomienia Stuv P-10 można wkomponować do każdego nowoczesnego wnętrza. W odróżnieniu od innych urządzeń grzewczych tego typu, Stuv P-10 oferuje relaksujący, przyjemny obraz płomienia. Duże przeszklenie sprawia, że piękne płomienie są wszechobecne i zwiększają promieniowanie cieplne. Stuv P-10 jest również pierwszym urządzeniem grzewczym na pellety, który można obracać o 45 ° w lewo i w prawo, co pozwala na bezpośrednie promieniowanie cieplne.
Stuv P-10 jest oczywistym wynikiem przekonania, że w produktach Stuv kształt nie może być oddzielony od architektury, jest w 100% zintegrowany. Prawidłowe korzystanie z materiałów prostota produktu pozwalają na usytuowanie jak żaden inny w każdej nowoczesnej przestrzeni życiowej. Zbiornik załadunku w Stuv P-10 wprowadza się w dolnej części, co ułatwia napełnianie. Przednie drzwi umożliwiają łatwy dostęp do kosza. Więcej informacji na stronie dystrybutora kominki-kozlowski.pl.
Stuv P-10 czyli nie tylko piec na pelletypin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek