Aktualności

Stylowy odpoczynek na świeżym powietrzu

autor:

Rozszerzenie przestrzeni życiowej poza dom - do ogrodu, na taras czy patio - jest wspaniałym sposobem, by cieszyć się urokiem natury, jednocześnie nie tracąc przytulnego charakteru własnego domu. W sam raz na rozpoczynający się sezon wakacyjny, Planika przygotwała Fire Line Outdoor.
fire-line-outdoor-2.jpgpin
Zobacz całą galerię
Ten wyjątkowy biokominek to nieodłączny produkt dla wszystkich tych, którzy cenią czas spędzany podczas wydarzeń na świeżym powietrzu zarówno w letnie dni jak i noce. Tańczące płomienie żywego ognia ułożone w linii tworzą prawdziwie odprężającą i hipnotyzującą atmosferę. Ponadto produkt został zaprojektowany w taki sposób, by jego utrzymanie nie wymagało praktycznie żadnego wysiłku.
Fire Line Outdoor jest całkowicie bezpieczny i idealnie pasuje do ekskluzywnych przestrzeni komercyjnych takich jak restauracje, hotele, czy ośrodki SPA. Dzięki unikalnemu designowi, kominek wnosi do przestrzeni dotyk prawdziwego luksusu i jednocześnie staje się centralnym punktem podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Bez dymu, zapachu oraz popiołu i sadzy podczas palenia, najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.
Stylowy odpoczynek na świeżym powietrzupin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek