Aktualności

Święta przy kominku Makroterm

autor:

vertica.jpgpin
Zobacz całą galerię
O właściwościach Turbokominka (patentowa nazwa kominka z płaszczem wodnym firmy Makroterm) - tego coraz bardziej popularnego urządzenia służącego do ogrzewania domu pisaliśmy w poprzednich artykułach. Dziś chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na tę niepowtarzalną atmosferę domowego ciepła i bliskości, jaką urządzenie to nas obdarza.
Można zaryzykować twierdzenie, iż kominek łagodzi obyczaje. W Turbokominku palimy drewnem. Ciepło, dostarczane przez kominek, nie tylko ogrzewa, ale również za sprawą odpowiednio dobranego gatunku drewna powoduje korzystną dla zdrowia jonizację powietrza i nie wysusza skóry. W przygotowanie drewna opałowego trzeba włożyć sporo pracy, ale ten zbawienny wysiłek się opłaci, ponieważ jest przeciwwagą dla zasiedziałego trybu życia, jaki z reguły prowadzimy.
Na koniec tych przedświątecznych rozważań życzymy Państwu znalezienia najwłaściwszego dla siebie rytmu funkcjonowania we współczesnym świecie, jak najczęstszych powrotów do natury, a przede wszystkim odrobiny wolnego czasu, aby móc rozkoszować się urokami życia przy blasku ognia buzującego na kominku.
Święta przy kominku Makrotermpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek