Aktualności

System RED 365 - zielona energia przez cały rok

autor:

gardenia02.jpgpin
Zobacz całą galerię
Grupa MCZ, z siedzibą w Vigonovo di Fontanafreda we Włoszech, działająca na rynku systemów grzewczych (pod marką MCZ) oraz rynku grilowym (pod marką Sunday), wprowadziła nową markę RED uzupełniającą tradycyjne systemy pozyskiwania energii, aby móc produkować ją ze słońca oraz biomasy redukując emisje CO2 podnosząc komfort i redukując koszty.
Linia RED składa się z produktów na biomasę (piecyki i piece na pellety oraz drewno) oraz systemów solarnych (panele, bojlery i centrale sterujące), a wszystko łatwe w obsłudze, wysokiej jakości i w przystępnej cenie.
Marka RED została stworzona dla tych, którzy dbają o środowisko, a także docenią oszczędność jaką zapewniają źródła alternatywnej energii dzięki ulgom podatkowym w wielu krajach europejskich. Ponadto wykorzystanie dwóch największych źródeł energii naturalnej: biomasy i słońca, pozwala na pozyskanie energii ze środowiska w zbalansowany sposób oraz redukować ilość emisji niebezpiecznych substancji do otoczenia. Wyłącznym dystrybutorem marki RED w Polsce jest firma Wentor z Żar. Więcej na stronie red365.com.pl.
System RED 365 - zielona energia przez cały rokpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek