Aktualności

Szkolenia firmy Godkowie IV - VI 2009

autor:

sommerhuber.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 27 ? 29 kwietnia 2009 austriackie firmy Sommerhuber, WGS i Gast oraz polski przedstawiciel GODKOWIE zorganizowali teoretyczno - praktyczne trzydniowe szkolenie w siedzibach firm, w urokliwej miejscowości Steyr. Szkolenie miało na celu przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu działalności i oferty każdej z firm. Uczestnicy szkolenia mogli pracować z kaflami firmy Sommerhuber, automatyczną regulacją procesu spalania DFC firmy WGS oraz osprzętem kuchennego firmy Gast. Ponadto nasi goście odbyli wycieczki po każdej fabryce w celu zaznajomienia się z poszczególnymi etapami produkcyjnymi. W szkoleniu uczestniczyło ponad 25 osób, każda z nich otrzymała certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.
Kolejne szkolenie firma Godkowie zorganizowała wspólnie z firmą Rath, 23 czerwca 2009 r. w siedzibie austriackiej firmy. Zaproszeni goście zostali przywitani uroczystą kolacją w przeddzień szkolenia. Następnego dnia odbyło się całodniowe spotkanie szkoleniowe, składające się z części teoretycznej i praktycznej. Pierwsza cześć była prowadzona przez Pana Janusza Godek oraz przedstawiciela firmy Rath inż. Josipa Zekic.
Po części teoretycznej goście odbyli wycieczkę po fabryce, w celu zaznajomienia się z etapami produkcyjnymi elementów szamotowych i innych produktów Rath. Część praktyczna szkolenia była prowadzona przez słynnego austriackiego zduna Pana Gerharda Mader oraz inż. Josipa Zekic. Uczestnicy spotkania mogli nauczyć się stosować kleje, tynki i zaprawy firmy Rath oraz jak budować Biokominek, Biopalenisko i piec Pilo, mały piec kaflowy z zastosowaniem kształtek szamotowych. Uczestnictwo w tym szkoleniu również zostało potwierdzone certyfikatem.
Szkolenia firmy Godkowie IV - VI 2009pin
Szkolenia firmy Godkowie IV - VI 2009pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek