Aktualności

Szkolenie Austroflamm 4-6 kwietnia 2008

autor:

8613fbbcb1.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 4-6 kwietnia 2008 roku Firma Austroflamm zorganizowała w swojej siedzibie w Krenglbach, szkolenie dla swoich partnerów handlowych z Polski.

Mieliśmy okazję poznać Firmę Austroflamm od wewnątrz, zobaczyć jak jest precyzyjnie zorganizowana, oraz jaka jest filozofia firmy dotycząca produktów. Podczas zwiedzania siedziby widzieliśmy centrum projektowe, logistyczne, zaplecze laboratoryjne oraz spore magazyny pełne urządzeń. Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej, gdzie zaprezentowano produkty, które wchodzą na rynek, min piece: Lounge, Lucy Cook i Glass. Na przykładzie palących się urządzeń widać było jaką pracę wykonała firma Austroflamm w dziedzinie regulacji dopływu powietrza do komory spalania. Wszyscy uczestnicy mogli zapoznać się z nowym systemem kumulacji ciepła opracowanym przez firmę ?Xtra heat storage?.

Poza częścią szkoleniową gospodarze zadbali aby goście miło spędzili czas. Po zakwaterowaniu w hotelu w miasteczku Wels, udaliśmy się autokarem do tradycyjnej restauracji austriackiej. Była to część integracyjna szkolenia. Kolejnego dnia w posiadłości Pana Ferdinanda Huemera zobaczyliśmy jego prywatną stadninę koni. Następnym punktem programu był wyjazd do miasta Mozarta, Salzburga gdzie w towarzystwie przewodników poznaliśmy najpiękniejsze zakątki miasta. Przy uroczystej kolacji zaproszeni goście wymieniali się poglądami na temat branży kominkowej i dyskutowali na temat szkolenia.
Szkolenie Austroflamm 4-6 kwietnia 2008pin
Szkolenie Austroflamm 4-6 kwietnia 2008pin
Szkolenie Austroflamm 4-6 kwietnia 2008pin
Szkolenie Austroflamm 4-6 kwietnia 2008pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek