Aktualności

Szkolenie Brunner 3 - 4 czerwca - zapowiedź

autor:

W dniach 3 - 4 czerwca br. odbędzie się szkolenie Brunner w siedzibie firmy w Eggenfelden. Dojazd na szkolenie do firmy Brunner we wtorek, dnia 3 czerwca w godzinach popołudniowo-wieczornych.

schwaigen_schlafzimmer_kso_.jpgpin
Zobacz całą galerię

Szkolenie rozpoczyna się w środę dnia 4 czerwca od godz. 9.00. Zakończenie przewidziane jest na czwartek 5 czerwca, po obiedzie powrót do Polski. Dojazd oraz powrót uczestników szkolenia do Eggenfelden we własnym zakresie (firma pomaga w koordynowaniu dojazdu na szkolenie w grupie - w samochodach osobowych). Na miejscu zapewnia nocleg dla 36 uczestników szkolenia w firmowej Zunftinsel oraz pełne zakwaterowanie.
W programie szkolenia przewidziana jest budowa pieca akumulacyjnego (część teoretyczna i praktyczna). Miłym doświadczeniem dla uczestników szkolenia będzie aktywne towarzyszenie w zabudowie różnych palenisk akumulacyjnych - paleniska piecowe z drzwiczkami unoszonymi, narożnymi, nasadowa albo wolnostojąca masa akumulacyjna, z lub bez EAS. Zaprezentowane zostaną także nowości firmy Brunner. Podczas szkolenia nie zabraknie również spaceru po terenie firmy, w tym zwiedzenia nowo otwartego, w maju 2014 r., budynku kulturalno - targowo - eventowego. 
Szkolenie skierowane jest do firm współpracujących i znających dotychczasową ofertę firmy. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, proszone są o zgłoszenie mailem ilona.witte@brunner.eu. Termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 16 maja 2014.

Szkolenie Brunner 3 - 4 czerwca - zapowiedźpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek