Aktualności

Szkolenie BRUNNER - 3-4.06.2014 r.

autor:

W dniach 3 - 4 czerwca w Eggenfelden odbyło się szkolenie dla firm kominkowych z Polski, zorganizowane przez firmie BRUNNER.

6ec9380c86.jpgpin
Zobacz całą galerię

W pierwszym dniu, o godz. 9.00 w sali szkoleniowej właściciel - Pan Urlich Brunner, przywitał wszystkich przybyłych i rozpoczęło się szkolenie, które prowadziła Pani Ilona Witte - koordynator rynku polskiego.
Szkolenie miało charakter teoretyczno-praktyczny, dzięki czemu uczestnicy, oprócz zdobycia wiedzy teoretycznej, mieli okazję przekonać się na żywo, jak zaprojektować oraz zmontować produkty firmy BRUNNER.
Dużo czasu zostało poświęcone pokazowi montażu kanałów akumulacyjnych marki. Uczestnicy chętnie brali czynny udział w szkoleniu, wywołując merytoryczne dyskusje na temat instalacji i samych produktów. Dużo czasu poświęcono również przedstawieniu systemów montażu kominków podwieszanych, oprócz systemowych rozwiązań pokazano także te stosowane w Polsce.
Firma BRUNNER, w ostatnim czasie, znacząco rozbudowała swoją siedzibę. Wszyscy mogli spacerować po terenie firmy i podziwiać nowy, nowoczesny biurowiec oraz budynek kulturalno - targowo - eventowy, połączony z laboratorium, pomieszczeniem do testów oraz nowoczesnym magazynem.
Jak zwykle nie zabrakło też dodatkowych atrakcji na zakończenie intensywnego dnia szkoleniowego.

Szkolenie BRUNNER - 3-4.06.2014 r.pin
Szkolenie BRUNNER - 3-4.06.2014 r.pin
Szkolenie BRUNNER - 3-4.06.2014 r.pin
Szkolenie BRUNNER - 3-4.06.2014 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek