Aktualności

Szkolenie Brunner 5 marzec 2008

autor:

dsc_3062_01.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Brunner, producent technik grzewczych i wkładów kominkowych, w dniach 5-7 marca zaprosiła do siedziby w Egenfelden swoich partnerów handlowych. Uczestnicy brali udział w szkoleniu, które było okazją do poszerzenia wiadomości z zakresu budowy pieca kaflowego oraz sposobów oddawania ciepła. Szczegółowo omówiono serię wkładów HKD do pieców kaflowych jak również wkładów kominkowych Kompakt-Kamine i Romantikfuer. Szczególną uwagę poświęcono detalom jakie wyróżniają produkty Brunnera na rynku. Jest to przede wszystkim funkcja podnoszenia szyby do góry ?easy-lift?, dzięki której drzwiczki wkładu są zawsze szczelnie domknięte. Funkcja ?klick-klack? z kolei umożliwia bardzo szybkie otwieranie szyby za pomocą przycisku i zamykanie poprzez zatrzaśnięcie. Natomiast ?puzzle-profil? to opcja umożliwiająca szybką zmianę szyby wkładu z pojedynczej na podwójną, w każdym momencie użytkowania.
W trakcie spotkania zostały również przedstawione wszystkie nowości jakie firma Brunner wprowadziła w 2008 roku na rynek (min. Stil-Kamine, Architektur-Kamine). Dużo czasu szkoleniowcy poświęcili także elektronicznemu systemowi sterowania piecem EOS. Wszystkie informacje teoretyczne zostały przedstawione na przykładach w części praktycznej szkolenia, zwłaszcza omawiane wcześniej zalety systemu EOS i sposobu jego montażu do pieca. Przez cały czas trwania szkolenia starano się zwrócić uwagę na to, jak ważne jest planowanie ogrzewania w domu. Jak duże znaczenie ma znajomość zapotrzebowania na ciepło danego budynku i jak tą wiedzę odpowiednio przełożyć na dobór właściwego urządzenia grzewczego.
Niewątpliwą atrakcją spotkania była wycieczka do miejscowości Steyr, gdzie mieści się fabryka kafli Sommerhuber. Jest to firma z ogromnymi tradycjami i renomą. Każdy kto kiedykolwiek zaopatrzył się w jej wyroby może być pewien, że w dowolnym momencie będzie mógł dokupić potrzebny element i że będzie on w takiej samej jakości i kolorystyce jak nabyty wcześniej. W fabryce znajduje się ekspozycja nowoczesnych aranżacji z użyciem różnorakich kafli, w niespotykanie szerokiej gamie kolorystycznej. Na jej terenie mieści się swoiste muzeum kafli i pieców kaflowych.
Firma Brunner potwierdziła tym szkoleniem, że jakość i wydajność produkowanych przez nich urządzeń, stanowi priorytet we wszystkich działaniach firmy.
Szkolenie Brunner 5 marzec 2008pin
Szkolenie Brunner 5 marzec 2008pin
Szkolenie Brunner 5 marzec 2008pin
Szkolenie Brunner 5 marzec 2008pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek