Aktualności

Szkolenie Brunner luty 2009

autor:

img_1987.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 16 - 17 luty 2009 roku odbyło się szkolenie zorganizowane przez firmę Brunner. W początkowej części szkolenia zapoznano uczestników z paletą produktów firmy. W dalszej części spotkania akcent położono na piec kaflowy, kominek grzewczy i elektroniczne sterowanie pieca. Później odbyło się zwiedzanie wystawy Brunnera oraz spacer po firmie.
W związku z permanentnym wzrostem cen materiałów opałowych, coraz więcej klientów interesuje się urządzeniami piecowymi, które obok udziału ciepłego powietrza i ciepła promieniującego, produkują również wystarczającą ilość gorącej wody, po to, aby poprzez odpowiednio komfortową obsługę ogrzać w całości dom jednorodzinny. Popularnym rozwiązaniem jest centralne ogrzewanie za pomocą pieca kaflowego lub kominka grzewczego z płaszczem wodnym. Wszystkie elementy jaki należy przy tym uwzględnić zostały pokazane w tzw. ?crash-cursie? (szybkim kursie).
Przyjmując za podstawę znane dane budynku (zapotrzebowanie na ciepło, projekt domu, etc.), na szkoleniu przekazano, krok po kroku, jak wybrać odpowiedni wkład. Podczas instalacji udzielano różnych porad np. najważniejsze kroki podczas pierwszego uruchomienia urządzenia, a także analizowano błędy. Skrótowo omówiono również umiejętności jakimi powinniśmy dysponować w zakresie techniki grzewczej, bez których w praktyce trudno będzie sobie poradzić. Najważniejsze kroki w czasie planowania ogrzewania, za pomocą pieca kaflowego lub kominka grzewczego, poparte zostały przykładami z praktyki.
Szkolenie Brunner luty 2009pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek