Aktualności

Szkolenie DRU 03.07.2012r.

autor:

dru1_01.jpgpin
Zobacz całą galerię
Zespół Spartherm Polska wziął udział w szkoleniu "DRU - kominki gazowe", które odbyło się 3 lipca br. w siedzibie firmy DRU (Holandia). Holenderskie przedsiębiorstwo zostało założone w 1754 r. i jest jednym z najstarszych w Holandii. Stało się powszechnie znane dzięki produkcji garnków żeliwnych i patelni. Od czasu odkrycia gazu ziemnego, firma DRU specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy grzejników gazowych. Obecnie DRU jest także wiodącym producentem kominków i pieców gazowych.
Szkolenie w dużej mierze przybrało charakter techniczny. Serwisanci Sparthermu mieli świetną okazję do wymienienia doświadczeń, a dociekliwymi pytaniami często zaskakiwali głównego inżyniera DRU. Podczas szkolenia uczestników oprowadzono po całej firmie, pokazano etapy produkcji i opowiedziano o historii holenderskiego producenta. 
Na koniec zespół pojechał do Arnherm, gdzie podczas II wojny światowej odbyła się największa operacja z udziałem wojsk powietrznodesantowych - Operacja "Market Garden". I Polska Samodzielna Brygada Spadochronowa straciła wówczas 342 żołnierzy, a aż 93 z nich poległo. Na polskim zespole Spartherm firma DRU i Holandia zrobiły niesamowite wrażenie.

Szkolenie DRU 03.07.2012r.pin
Szkolenie DRU 03.07.2012r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek