Aktualności

Szkolenie firmy Brunner w Eggenfelden

autor:

dsc_6394.jpgpin
Zobacz całą galerię
Szkolenie firmy BRUNNER, odbyło się w centrali firmy w niemieckim Eggenfelden w dniach od 4 - 6 lipca 2007.  Pierwszego dnia po powitaniu przedstawicieli polskich firm kominkowych odbyła się prezentacja produktów firmy. Goście mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą pieców i wkładów kominkowych. Zainteresowaniem cieszyła się zwłaszcza nowa marka firmy - IRON DOG. To  ekskluzywna linia pieców wolno stojących, wśród których znalazły się również modele wykonane ze srebra czy złota. Piece Iron Dog mieliśmy okazję poznać już wcześniej, na targach ISH 2007.
Wszystkie wykłady były prowadzone w nowoczesnej, profesjonalnie przygotowanej sali szkoleniowej. Na posiłki zostaliśmy zaproszeni do drewnianej chaty wybudowanej wewnątrz hali, do której, podobnie jak do sali szkoleniowej, można było się dostać poprzez olbrzymi hall stanowiący centralny punkt szeregu budynków wzajemnie powiązanych.
Podczas szkolenia szczególny nacisk położono na komfort obsługi pieców i kominków dzięki zastosowaniu sterowania elektronicznego EOS. Część czasu została poświęcona również na praktyczne zagadnienia, takie jak np. przebudowa na system otwarty, wymiana drzwiczek czy montaż systemu EOS.
Podczas zajęć praktycznych uczestnicy mogli samodzielnie na różnych stanowiskach pracy wypróbować montaż i ustawienia bezpośrednio na wkładach grzewczych, o których mowa była wcześniej.
Firma BRUNNER zadbała również o wypoczynek i regenerację sił po pierwszym dniu szkolenia. W tym celu zorganizowała wyjazd autokarem do browaru gdzie wszyscy mogli posmakować ... niemieckiej kuchni.
Kolejny dzień szkolenia poświęcony był zastosowaniu w technice grzewczej pieców kaflowych. Urządzenia Brunner, obok ciepła promieniującego, produkują również wystarczającą ilość gorącej wody do ogrzania domu, co przy permanentnym wzroście cen materiałów opałowych podnosi ich atrakcyjność. Uczestnikom przedstawiono krok po kroku proces właściwego wyboru odpowiedniego wkładu, omówiono najważniejsze kroki podczas pierwszego uruchomienia urządzenia, a także najczęściej popełniane błędy. Po kolejnym wyczerpującym dniu wszyscy zostali zaproszeni na kolację do restauracji, gdzie na gości czekały kolejne atrakcje, jak choćby tory do gry w kręgle.
W trzecim dniu spotkania większość czasu poświęcona była podnoszeniu umiejętności praktycznych sprzedawców w zakresie technik zduńskich. Seminarium prowadził Jörg Plauschinat, objaśniając między innymi budowę obudowy pieca, koncepcje tynkarskie i ceramiczne systemy akumulacyjne. Wszyscy byli pod wrażeniem pomieszczeń testowych firmy. Brunner nie tylko testuje, ale tworzy technologie. Szkolenie to było cennym doświadczeniem, które z pewnością pozwoli podnieść poziom obsługi klientów uczestniczących firm, jak również ich wiedzę na temat zastosowań produktów firmy BRUNNER.
Szkolenie firmy Brunner w Eggenfeldenpin
Szkolenie firmy Brunner w Eggenfeldenpin
Szkolenie firmy Brunner w Eggenfeldenpin
Szkolenie firmy Brunner w Eggenfeldenpin
Szkolenie firmy Brunner w Eggenfeldenpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek