Aktualności

Szkolenie firmy MCZ Polska w Żarach

autor:

dsc00402.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 17-18 listopada w Żarach odbyło się szkolenie firmy MCZ Polska, które zgromadziło przedstawicieli dziesięciu firm kominkowych z całej Polski.

W pierwszej kolejności odbyła się część teoretyczna mająca na celu przybliżenie technologii stosowanej przez firmę. Później rozpoczęła się część praktyczna szkolenia, podczas której zostały uruchomione dwa urządzenia. Pozwoliło to na pokazanie omawianych wcześniej zalet kominków marki MCZ. Fakt, iż palono w nich mokrym drewnem, pozwolił uczestnikom przekonać się naocznie, że nawet w takich warunkach szyba kominków pozostaje czysta. Jest to w dużej mierze zasługa samoczyszczącego się materiału Alutec, którym wyłożone są paleniska. Palenie metrowej długości polana unaoczniło z kolei jak działa regulacja dopływu powietrza do paleniska. Pokazywano również, że nawet po rozgrzaniu kominka drzwiczki paleniska lekko się otwierają.

Przed zakończeniem zajęć w pierwszym dniu dołożono drewna do palenisk i pozostawiono je na całą noc.
W drugim dniu szkolenia po śniadaniu cała grupa ponownie udała się do siedziby firmy by sprawdzić jak wygląda efekt całonocnego palenia. Znaleziony w paleniskach sypki popiół ostatecznie przekonał zgromadzonych o niewątpliwych zaletach urządzeń marki MCZ.
Spotkanie zakończyło się wieczorną uroczystą kolacją. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.
Szkolenie firmy MCZ Polska w Żarachpin
Szkolenie firmy MCZ Polska w Żarachpin
Szkolenie firmy MCZ Polska w Żarachpin
Szkolenie firmy MCZ Polska w Żarachpin
Szkolenie firmy MCZ Polska w Żarachpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek