Aktualności

Szkolenie firmy Romotop w Suchodole nad Odrą

autor:

cimg0024.jpgpin
Zobacz całą galerię
Nadszedł sezon grzewczy i wielu producentów, chcąc osiągnąć lepsze niż w ubiegłym roku wyniki sprzedaży, prowadzi szkolenia dla swoich dystrybutorów i prezentuje nowe linie produktowe. Jedną z tych firm jest ROMOTOP.

5 października 2007 roku czeska firma zaprosiła do swojej siedziby w Suchodole nad Odrą swoich partnerów biznesowych z Polski. Większość dnia goście spędzili na zapoznaniu się z ofertą producenta. Można było zobaczyć jak pracują Czesi, w jaki sposób i jak doskonale przygotowali się do sezonu grzewczego. Magazyny zapełnione gotowymi do wysyłki wkładami i piecami to w tej firmie standard. Troska o jakość i niepowtarzalny kształt produktów stała się codziennością. Spora ekspozycja zrobiła na wszystkich duże wrażenie.

Podczas prezentacji Czesi skupili się na swojej nowej linii wkładów DYNAMIC. Charakteryzują się one możliwością regulacji mocy od 2 do 14kW. Są to żeliwne wkłady, których komora wyłożona jest płytami szamotowymi. Nowoczesny system spalania wtórnego zapewnia wysoką sprawność. Po dniu pełnym prezentacji można było zrelaksować się w miejscowym ośrodku wypoczynkowym podczas zjazdu torem saneczkowym, bądź przy czeskim piwie wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami.
Szkolenie firmy Romotop w Suchodole nad Odrąpin
Szkolenie firmy Romotop w Suchodole nad Odrąpin
Szkolenie firmy Romotop w Suchodole nad Odrąpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek