Aktualności

Szkolenie Fondis - wrzesień 2008r.

autor:

1_10.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 22 i 23 września 2008r odbyło się we Francji, w siedzibie firmy Fondis, szkolenie dla dystrybutorów tej marki z terenu całej Polski.
Podczas pierwszego dnia pobytu we Francji uczestnicy mieli okazję zwiedzić fabrykę Fondis, dzięki temu mogli dokładnie przyjrzeć się procesami produkcji. Tego dnia uczestnicy zapoznali się również z ciekawym rozwiązaniem technicznym nowego produktu Fondis, jakim jest nowatorska ?Technologia Multienergetyczna? TME. Jest to system pozwalający na wykorzystanie kominka zarówno do ogrzewania ciepłem palącego się drewna, ogrzewania pompą cieplną i klimatyzacji w jednym urządzeniu. Oprócz wykładów teoretycznych odbyły się także warsztaty praktyczne, podczas których goście mieli okazję dokonania samodzielnego montażu kominka wyposażonego w TME.
Kolejny dzień szkolenia przeznaczono na zaznajomienie się uczestników z nową gama produktów firmy, którymi są obudowy kominkowe. Przy ich projektowaniu, wykonaniu i zastosowanych materiały, wykorzystano trendy sztuki współczesnej XX wieku: Art Minimal, Art Deco i Style Design. Obudowy w swojej formie zrobiły duże wrażenie na uczestnikach.
Sporo miejsca poświęcono także tematowi ekologii i ochrony środowiska. Ze względu na coraz bardziej surowe normy, dotyczące emisji tlenku węgla i pyłów, również Fondis wychodzi naprzeciw coraz wyższym wymaganiom stawianym producentom kominków. Zaprezentował nowy projekt o nazwie Zero CO. Już w chwili obecnej urządzenia z gamy Ulys i Carina spełniają normy, które będą obowiązywać w Unii Europejskiej w 2014 roku. Zastosowanie nowej komory dymowej oraz katalizatora spowoduje, że emisja pyłów i tlenków spadnie praktycznie do zera. Na koniec sporo uwagi poświęcono działaniom marketingowym, profesjonalnej obsłudze klienta, strategiom i technikom sprzedaży.
Świetna organizacja i bogaty program szkolenia to punkty, o których pamiętali organizatorzy. Zapewnili uczestnikom także inne wrażenia z pobytu w Thann. Jedną z atrakcji była wizyta w miejscowej winnicy. Goście mogli zobaczyć w jaki sposób przechowywane jest wino. Wizyta połączona była z degustacja tamtejszych trunków. Każdy wieczór kończył się uroczysta kolacją gdzie królowała kuchnia francuska.
Szkolenie Fondis ? wrzesień 2008r.pin
Szkolenie Fondis ? wrzesień 2008r.pin
Szkolenie Fondis ? wrzesień 2008r.pin
Szkolenie Fondis ? wrzesień 2008r.pin
Szkolenie Fondis ? wrzesień 2008r.pin
Szkolenie Fondis ? wrzesień 2008r.pin
Szkolenie Fondis ? wrzesień 2008r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek