Aktualności

Szkolenie Kaschütz 09.2012

autor:

dscn9204.jpgpin
Zobacz całą galerię

Na początku września br., firma Tapis miała zaszczyt zwiedzić fabrykę Bernard Kaschütz GmbH & Co KG, położoną w miejscowości Rohrbach/Golsen w Austrii.
Na miejscu odbyło się szkolenie poświęcone produktom austriackiego producenta, technologii zduńskiej oraz różnicom na tle konkurencyjnych firm. Marka Bernard Kaschütz GmbH & Co KG oferuje szeroką gamę modeli przeznaczonych do zabudowy zduńskiej w technologii akumulacyjnej (kominki bez kratek, komory zamknięte typu "hypocaustum").
Zwiedzanie fabryki miało miejsce w towarzystwie samego właściciela, pana Bernarda Kaschütza, który z ogromną pasją opowiadał o etapach produkcji i losach firmy, istniejącej od XIX w. Dzięki charyzmie kolejnych właścicieli przedsiębiorstwo przekazywane z ojca na syna przetrwało do dziś pod szyldem Bernard Kaschütz GmbH & Co KG, oferując klientom produkty najwyższej jakości.
W efekcie tego spotkania, po długoletnich staraniach firmie Tapis udało się osiągnąć zamierzony cel, stała się ona reprezentantem przedsiębiorstwa Bernard Kaschütz GmbH & Co KG na terenie Polski i Europy Wschodniej. 

Szkolenie Kaschütz 09.2012pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek