Aktualności

Szkolenie Laudel 21 maja 2010 r.

autor:

dsc_8091.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniu 21 maja 2010 roku w Warszawie przy ul. Bartyckiej 24/26 odbyło się szkolenie dla dystrybutorów marki Laudel. Organizatorem spotkania była firma Komo, która jest importerem wkładów i kaset Laudel oraz pieców wolnostojących Invicta. 
Po wstępnej rejestracji uczestników i przywitaniu, rozpoczęła się prezentacja poszczególnych produktów, w tym aktualnych nowości. Poruszano także tematy prawidłowego montażu i obsługi urządzeń. W drugiej części dnia po przerwie, Renard Fornalski z Korporacji Kominiarzy Polskich omawiał zagadnienia kominiarskie, związane z budową i użytkowaniem kominka. Później kontynuowano także temat zasad prawidłowego montażu i obsługi urządzeń. 
Szkolenie zakończyło się rozdaniem dyplomów potwierdzających udział w nim. 
Wieczorem uczestnicy zostali zaproszeni na uroczystą kolację połączoną z zabawą taneczną. Kolejnego dnia wszyscy mieli okazję zwiedzić wnętrza klasycystyczno-barokowego Zamku Królewskiego na Placu Zamkowym 4 w Warszawie. Jest to Pomnik Historii i Kultury Narodowej, który został wpisany - wraz z kompleksem Starego Miasta - na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. 

Szkolenie Laudel 21 maja 2010 r.pin
Szkolenie Laudel 21 maja 2010 r.pin
Szkolenie Laudel 21 maja 2010 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek