Aktualności

Szkolenie Leda (5-7,12-14.X.2008 roku)

autor:

dsc_8668.jpgpin
Zobacz całą galerię
W październiku 2008 roku firma KUR zorganizowała wyjazd na szkolenie produktowe do producenta urządzeń Leda, do niemieckiego Leer. Ze względu na duże zainteresowanie spotkanie było rozłożone na dwa wyjazdy. Program szkolenia podzielony był na dwa dni. Po przyjeździe do fabryki i zapoznaniu sie z przedstawicielami firmy rozpoczęliśmy szkolenie.
Pierwszy dzień przeznaczony był na przedstawienie techniki wodnej ? program ?ognistych wysp? i ?ognistych serc? (Juwel, Karat, Magma). Następnie po obiedzie przeszliśmy zwiedzać fabrykę. Każdy z uczestników szkolenia mógł prześledzić proces konstruowania urządzeń. Duże rozmiary odlewni żeliwa oraz zautomatyzowany proces produkcji robił wrażenie. Gościom z Polski przedstawiono również emaliernię, część montażową, magazynową oraz pomieszczenia laboratoryjne. Firma Leda posiada olbrzymi potencjał produkcyjny. Z jej usług korzystają koncerny samochodowe jak i wiele innych firm z branży kominkowej.
Po południu, w kolejnym etapie szkolenia, przedstawiono i dokładnie omówiono elektroniczny system sterowania Ledatronic odpowiadający za proces spalania w kominku. Zaletą Ledatronic jest to, że system sterowania można zamontować w dowolnym zestawie urządzeń, nie koniecznie firmy Leda. Dzięki temu urządzenie staje sie bardzo kompatybilne.
Oczywiście firma KUR nie zapomniała o chwili rozrywki na koniec wyczerpującego dnia. Po obfitej kolacji w miejscowej restauracji przenieśliśmy sie do kręgielni, gdzie wszyscy uczestniczyli w zawodach kręglarskich.
Kolejny dzień to dalszy ciąg szkolenia i przedstawienie programu ?ogniste światy?. Po zakończeniu spotkania, po pożegnalnym lunchu, wszyscy udaliśmy się w drogę powrotną do Polski.
Szkolenie Leda (5-7,12-14.X.2008 roku)pin
Szkolenie Leda (5-7,12-14.X.2008 roku)pin
Szkolenie Leda (5-7,12-14.X.2008 roku)pin
Szkolenie Leda (5-7,12-14.X.2008 roku)pin
Szkolenie Leda (5-7,12-14.X.2008 roku)pin
Szkolenie Leda (5-7,12-14.X.2008 roku)pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek