Aktualności

Szkolenie małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów pokrewnych

autor:

W dniu 27.03.2017 r. w Krakowie przy ul. Balickiej 320, odbyło się szkolenie zorganizowane przez Małopolski Cech Zdunów i Zawodów Pokrewnych. 
Oparte było ono na przygotowanym, w ramach konsultacji społecznych do uzupełnianej małopolskiej uchwały antysmogowej, Programie Antysmogowym Rzemiosła Zduńskiego – "Ekoalternatywa".
dsc_0576.jpgpin
Zobacz całą galerię
Wchodzące nowe europejskie wymagania emisyjne dają branży komikowej nowe możliwości, ale niosą również poważne zagrożenia, mogące nawet doprowadzić do jej likwidacji. Dlatego tak ważnym staje profesjonalne przygotowanie i dostosowanie do tych zmian, by podobnie, jak to uczyniono już wcześniej na Zachodzie, wykorzystać je do umocnienia tej branży. Mamy niepowtarzalną szansę przywrócenia zduństwu należnego mu miejsca w strukturze energetycznej kraju oraz w rozwoju stosowania odnawialnych źródeł energii (OZE).

Na bazie krakowskich i małopolskich uchwał można przegotować się do spełnienia wymagań, które obejmą całą Polskę już za parę lat. Czy zdążymy wypracować korzystne nie tylko dla środowiska, ale także dla naszej branży rozwiązania zależeć będzie tylko od naszego zaangażowania. 

Na spotkaniu omawiano takżeprzyczyny i skutki przygotowanych już rozwiązań legislacyjnych, oraz przedyskutowano i skonsultowano dalsze działania.
fot. Kominek.jpgpin
fot. Kominek.jpgpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek