Aktualności

Szkolenie Northstar 28 maj 2009 r.

autor:

dsc_2509.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniu 28.05.2009 r. w Trzciance, w siedzibie firmy Northstar Poland odbyło się szkolenie produktowe. Wszystkich przybyłych gości przywitał Pan Dariusz Urbański.
Szkolenie zaczęło się od prezentacji pieców wolnostojących Contura oraz Handol, zostały przedstawione również nowości wprowadzone na rynek polski. Kolejnym etapem szkolenia było przedstawienie Prezesa firmy Pana Bjarne Varre, który zaprezentował kierunki działania firmy na rynku polskim oraz jej plany odnośnie współpracy. Następnie wszyscy udaliśmy się na zwiedzanie fabryki od części linii produkcyjnej, gdzie odbywało się już pakowanie gotowych pieców i magazynowanie. Następnie przejechaliśmy do drugiej części zakładu, w której zwiedzanie zaczęliśmy od modelarni czyli miejsca gdzie wykonuje się formy do produkcji. Mogliśmy zobaczyć jak robi się poszczególne elementy obudowy, dzięki prezentacji montażu gotowej obudowy na urządzeniu firmowym. Zobaczyliśmy jak szybki jest montaż obudowy wykonywanej w Northstarze. Kolejnym krokiem było pomieszczenie testowe, czyli miejsce gdzie badane są wkłady i piece, zanim zostaną wdrożone do seryjnej produkcji. W pomieszczeniu głównego technologa metodą prób i błędów tworzone są mieszanki betonowe z różnymi dodatkami, które powodują, że beton wygląda jak kamień naturalny, tworzona jest kolorystyka, faktury powierzchniowe itp. Później przeszliśmy do kolejnej hali, gdzie gotowe elementy są wyciągane z form i segregowane, następnie w innym pomieszczeniu nakładany jest kolor.
Po południu odbyła się część integracyjna spotkania przygotowana przez Northstar, z powodu pogody niestety nie można było skorzystać z wszystkich atrakcji, jednak spotkanie z mistrzem Polski w sportach motorowodnych nad jeziorem Sarcz przyniosło efekty. Niektórzy uczestnicy szkolenia skorzystali z jazdy na nartach wodnych, inni zaś z szybkiej jazdy motorówką po jeziorze w towarzystwie mistrza Polski. Po kolacji oczywiście bankiet, na którym główną atrakcją było karaoke.
Szkolenie Northstar 28 maj 2009 r.pin
Szkolenie Northstar 28 maj 2009 r.pin
Szkolenie Northstar 28 maj 2009 r.pin
Szkolenie Northstar 28 maj 2009 r.pin
Szkolenie Northstar 28 maj 2009 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek