Aktualności

Szkolenie Ortner 3 - 4.11.2011 r.

autor:

dsc01747.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 3 do 4 listopada 2011 r. firma Godkowie zorganizowała ze swoim zagranicznym partnerem - firmą Ortner, szkolenie dla polskich firm. Spotkanie odbyło się w restauracji Pustelnik w Wiśle Małej, gdzie uczestnicy mogli również skorzystać z noclegów. 
Szkolenie było dwudniowe. W pierwszym dniu część czasu poświęcona była teoretycznej prezentacji wszystkich produktów Ortner, natomiast druga część dnia zawierała praktyczną prezentację produktów.
Drugi dzień szkolenia poświęcony był wykańczaniu kominków i pieców metodą Fresco. Tak jak w przypadku pierwszego dnia część czasu poświęcona była teorii, a druga część praktyce. Osoby, które były chętne na zakup zestawu do pracy z Fresco mieli możliwość indywidualnej pracy z nim. Podczas drugiego dnia szkolenia dodatkową atrakcją była możliwość udziału w świetnym wykładzie pani psycholog Marii Kerth na temat: "4 kroki na drodze do udanych przedsięwzięć (osobistych i służbowych)". Zadowoleni uczestnicy po tylu atrakcjach i po odebraniu certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu w piątkowe popołudnie wyjechali do domów.
Szkolenie Ortner 3 - 4.11.2011 r.pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek